piątek, 18 maja 2012

Podsumowania (część I)

Kwiecień 2010
- 10 blogów ocenionych
- 2 odmowy

Dafne - 4 oceny
Kimiś - 3 oceny
Buka - 1 ocena
overtime - 1 ocena
Drapieżny Groszek - 1 ocena

Wiele stażystek było zatrudnionych w kilka ostatnich dni kwietnia, więc nie zdążyły jeszcze niczego ocenić.
Gratuluję i dziękuję oceniającym i stażystkom!


Maj 2010
- 47 blogów ocenionych
- 6 odmów

Dafne - 7 ocen
Kimiś - 3 oceny
Loren - 5 ocen
Fenez - 4 oceny
Buka - 4 oceny
G. - 4 oceny
Furia - 4 oceny
overtime - 5 ocen
Another - 3 oceny
Drug - 3 oceny
Tamara - 3 oceny
Lirana - 2 oceny

Lirana oceniła tylko dwa blogi. Wysyłam upomnienie: jeżeli to się powtórzy, będę musiała usunąć ją z listy oceniających.


Czerwiec 2010
- 16 blogów ocenionych
- 5 odmów

Dafne - 5 ocen
Kimiś - 1 ocena
Loren - 2 oceny
Buka - 0 ocen
Furia - 2 oceny
overtime - 3 oceny
Another - 2 oceny
Tamara - 0 ocen
Lirana - 1 ocena

Słabiutko, dziewczyny...
Tamara oceniła dwa blogi, ale kiedy chciała opublikować ocenę, onet wariował. Postara się je wkrótce opublikować, więc jest usprawiedliwiona.
Buka również nic nie oceniła. Niektóre z nas po jednej opinii...
Postanowiłam być jednak wyrozumiała i nie ukarać nikogo.
Powód?
- to czerwiec, wszyscy troszczyli się o oceny, więc nie mieli czasu na Shibuyę,
- bywało, że nasze kolejki świeciły pustkami,
- niektóre z dziewczyn miały urlopy, a potem trudno było im się pozbierać.
Wiedzcie jednak, że w lipcu nie będę taka łagodna ;) Zwłaszcza, jeżeli "podpadną" te same osoby...


Lipiec 2010
- 35 blogów ocenionych
- 4 odmowy

Dafne - 7 ocen
Kimiś - 3 oceny
Buka - 2 oceny
Furia - 3 oceny
overtime - 1 ocena
Another - 2 oceny
Tamara - 1 ocena
rockshoot - 6 ocen
Godzilla - 4 oceny
malinovaa - 3 oceny
Carolines - 3 oceny

No, w tym miesiącu lepiej. Tamara musiała odejść, Another i Buka miały urlop, a overtime... Co do overtime, to ja już wiem, dlaczego nie oceniała. Także wszystko się zgadza ;)
Mimo tego, że są wakacje i wszyscy wyjeżdżają, itp., to jednak daliśmy radę. Maja nie przebijemy, nie ma szans, ale i tak jest okej!


Sierpień 2010
- 28 blogów ocenionych
- 4 odmowy

Dafne - 5 ocen
Kimiś - 1 ocena
Furia - 0 ocen
rockshoot - 3 oceny
Godzilla - 2 oceny
Carolines - 13 ocen
malinovaa - 0 ocen
Niah - 4 oceny

Kimiś usprawiedliwiona, od Furii ani znaku życia [?!], Godzilla miała urlop (chociaż i tak odeszła), malinovaa zawieszona w obowiązkach oceniającej, o co poprosiła z wyjaśnionych przyczyn. Także wszystko się zgadza. Carolines, w tym miesiącu jesteś górą! Gratuluję!
Myślę, że nie jest źle, zwłaszcza że nadal były urlopy, wyjazdy, itp.


Wrzesień 2010
- 17 blogów ocenionych
- 5 odmów

Dafne - 5 ocen
Kimiś - 2 oceny
Carolines - 2 oceny
malinovaa - 0 ocen
Niah - 4 oceny
Illiniza - 4 oceny

Kimiś nie oceniła przepisowych trzech (wytłumaczyła się z tego, ale nie będę publikować ponieważ uznałam, iż jest to sprawa dosyć osobista), Carolines też nie (jestem w stanie wybaczyć, ponieważ w sierpniu nas po prostu rozniosła), malinovaa to już w ogóle, bo ocen zero, ale z powodu tego, że odeszła na jakiś czas i jest zawieszona, także nie żywimy urazy.
Mało ocen, fakt, ale nie jest tak całkiem źle. Wiadomo, wszyscy rzucili się w wir nauki. Tak, zawsze jest jakieś usprawiedliwienie.
Maja 2010 chyba nigdy nie pobijemy...


Październik 2010
- 31 ocen
- 0 odmów

Dafne - 5 ocen
malinovaa - 5 ocen
Kimiś - 3 oceny
Buka - 1 ocena
Carolines - 4 oceny
Niah - 3 oceny
Illiniza - 10 ocen

W tym miesiącu rzeczywiście lepiej poszło. Zero odmów! Toż to świetna wiadomość!
Jedynie Buka nie oceniła trzech przepisowych blogów, ale wróciła do nas gdzieś w połowie października, także to zrozumiałe. W sierpniu absolutnym numerem jeden była Carolines, pobijając rekord w pisaniu ocen. Teraz Illiniza stara się przejąć ten tytuł - zabrakło bardzo niewiele. Dobra robota, dziewczyny! Oby tak dalej!


Listopad 2010
- 14 ocen
- 4 odmowy

Dafne - 3 oceny
Illiniza - 3 ocen
Niah - 3 oceny
Kimiś - 2 oceny
Buka - 3 oceny 

W tym miesiącu już gorzej. Najgorzej jak dotąd. Mamy mało oceniających. Może przydałaby się kolejna? Co o tym myślicie?
Wszyscy akurat się wywiązali. Kimiś zabrakło jednej oceny. Spóźniła się o 22 minuty, także nie zamierzam krzyczeć ani nic. Ciocia samo dobro, ach. No dobra, nie samo.
Rozumiem nasze wyniki. Mało oceniających to jedna sprawa, druga to szkoła. Nie wiem, jak u was, ale naszą klasę zamęczają wręcz sprawdzianami, kartkówkami, itp. Po prostu istny wir nauki, skończyło się dobre...


Grudzień 2010
- 17 ocen
- 1 odmowa

Dafne - 5 ocen
Illiniza - 6 ocen
Niah - 3 oceny
Kimiś - 1 ocena
Buka - 1 ocena
Efrim - 1 ocena

Myślałam, że będzie tragicznie, ale nie jest źle. Zdecydowanie przyda nam się więcej oceniających, zwłaszcza że Buka odeszła (nie będę jej więc rozliczać). Na razie przyjęliśmy Efrim (pod koniec miesiąca, co tłumaczy jedną ocenę). Natomiast Kimiś wyraźnie robi się coraz mniej aktywna. Napisała coś w pierwszy dzień grudnia i do teraz cisza. Jestem dumna z Illinizy (jak zwykle dużo i długo, brawo!) oraz z Niah, bo jej oceny też robią się coraz lepsze.


Styczeń 2011
- 17 ocen
- 2 odmowy

Dafne - 5 ocen
Illiniza - 4 oceny
Niah - 1 ocena
Efrim - 3 oceny
Fiorre - 3 oceny
Euphoria - 1 ocena

Wszystko się zgadza, ponieważ Euphoria odeszła, a Niah wzięła długi urlop. Norma jest wyrobiona. Nie możemy przekroczyć dwudziestu ocen, zauważyłyście? Od trzech miesięcy krążymy wokół kilkunastu. Mam nadzieję, że teraz, kiedy mam zamiar przyjąć kilka oceniających, nasze szeregi zostaną podparte. Na te chwilę tak naprawdę jesteśmy tylko cztery, przy czym miesięczna norma wynosiłaby dwanaście, a to bardzo mało.
Wzbijmy się, dziewczyny! Odwalamy kawał dobrej roboty, ale same nie dajemy rady. Kilka osób obiecało sumienną pracę w czasie ferii, ale czy nam to wyjdzie - zobaczymy. Wielką stratą jest zrezygnowanie Kimiś i Euphorii.


Luty 2011
- 21 ocen
- 3 odmowy

Dafne - 7 ocen
Illiniza - 3 oceny
Efrim - 4 oceny
Fiorre - 1 ocena
Czarna Rękawiczka - 1 ocena
Anchesenamon - 2 oceny
Farba - 1 ocena
Isabella - 2 oceny
Tsuki - 0 ocen
Jacqueline - 0 ocen

Cóż, z siebie jestem dumna, co odważę się napisać. Illiniza i Efrim wywiązały się z obowiązku, nie wiem natomiast, co się stało z Fiorre. Kandydowała na sekretarza, a tu jedna jedyna ocenka. Stażystki rozumiem, w końcu nie są u nas od początku miesiąca, ale w marcu już nie będzie przelewek. Anchesenamon i Isabella mimo to opublikowały po dwie oceny, a Czarna Rękawiczka i Farba po jednej, z czego niezmiernie się cieszę. Tsuki i Jacqueline dołączyły ostatnie i pozostały z zerem - ale to nic, ponieważ dokładnie rozumiem ich położenie.
Ogółem jestem zadowolona. Sprężyłam się i napisałam dwudziestą pierwszą ocenę, odmawiając sobie gry. Osiągnęłyśmy wyznaczony cel - teraz przebijamy trzydziestkę! Trzeba myśleć optymistycznie. Skoro jest nas dziesięć, to łatwo pomnożyć przez trzy obowiązkowe opinie...
(PS Niah nie uwzględniam, ponieważ jest czasowo zawieszona.)


Marzec 2011
- 14 ocen
- 0 odmów

Dafne - 3 oceny
Efrim - 0 ocen
Isabella - 4 oceny
Carolines - 0 ocen
Anchesenamon - 2 oceny
Tsuki - 3 oceny
Farba - 1 ocena
Czarna Rękawiczka - 0 ocen
Jacqueline - 1 ocena
Lady Bathory - 0 ocen

Jestem zawiedziona. Miało być powyżej dwudziestu ocen, a tutaj utknęliśmy nawet bez piętnastki. Wywiązałam się tylko ja, a także Isabella oraz Tsuki. Anchesenamon zaserwowała dwie dobre oceny, Farba i Jacqueline, której już z nami nie ma, po jednej, a reszta co? Zapadła w sen wiosenny, tak? Usprawiedliwia Was jedynie masa nauki, teraz szczególnie dużo pojawia się sprawdzianów itp. Wiem, bo mnie też straszliwie męczą, ale jakoś potrafiłam (a założę się, że żadna z nas nie ma w najbliższym czasie sześciu konkursów, w tym jednego wojewódzkiego). Carolines i Lady Bathory rozumiem, bo dołączyły pod koniec miesiąca, no ale ludzie! Is świetnie się spisała, bo pomimo natłoku obowiązków oceniła aż cztery blogi. Ogółem jednak nie jestem zadowolona, ale to w ogóle...


Kwiecień 2011
- 27 ocen
- 6 odmów

Dafne - 6 ocen
Efrim - 2 oceny
Isabella - 3 oceny
Illiniza - 1 ocena
Niah - 1 ocena
Carolines - 4 oceny
overtime - 1 ocena
Tsuki - 1 ocena
Farba - 1 ocena
Choco_late - 4 oceny
Lady Bathory - 3 oceny
Czarna Rękawiczka - 0 ocen

O ile w marcu byłam smutna, o tyle dzisiaj się raduję. To świetny wynik! Powstałyśmy po marcowym niepowodzeniu. Ponownie zasiliły nasze szeregi byłe oceniające, co dodatkowo zmotywowało nas do działania. Co do regulaminu... Cóż, nie wywiązały się Tsuki, Farba i Efrim, reszta dołączyła w ciągu miesiąca, więc jest to zrozumiałe. Wybaczam, mam tylko nadzieję, że w maju pokażecie, na co Was stać. Nie wspomnę o Czarnej Rękawiczce, która niespodziewanie zniknęła. Jak kamień w wodę! Oby nie stało się nic złego...
No, nic nie mówię, ale zeszłoroczny maj obfitował w oceny! Może warto przybliżyć się do tamtego sukcesu? Stop, na pewno warto! Obawiam się jednak, że tamto jest nie do przebicia. Póki co gratuluję Załodze. Nie możemy jednak spocząć na laurach, bo kolejny miesiąc przed nami!


Maj 2011
- 23 oceny
- 4 odmowy

Dafne - 4 oceny
Efrim - 2 oceny
Isabella - 1 ocena
Illiniza - 0 ocen
Niah - 1 ocena
Carolines - 5 ocen
overtime - 0 ocen
Tsuki - 0 ocen
Farba - 3 oceny
Choco_late - 2 oceny
Lady Bathory - 3 oceny
Mademoiselle - 2 oceny

Nie będę się zbytnio rozpisywała, ostrzegam. Jestem dumna z Carolines. Cieszy mnie dobry wynik Farby, Choco_late i Lady Bathory. Nie narzekam również na te oceniające, które wyskrobały dwie oceny (a powinnam, bo to nagięcie regulaminu). Niah opublikowała jedną pracę. Ale reszta? Co się dzieje, moje drogie? Overtime, Ty miałaś urlop i to nie z byle jakiego powodu. Szkoda, że mimo to nie zawitałaś tu na dłużej chociaż jeden raz. Illiniza i Tsuki nie odzywają się od dłuższego czasu, podobnie jak wcześniej Czarna Rękawiczka.
Streszczając? Miał być rekord, wyszło jak wyszło. Gdyby kilka osób się zawzięło, gdyby nie odeszła Is i gdyby dwie dziewczyny nie zniknęły niespodziewanie z blogosfery, mogłybyśmy przybliżyć się do tego wyniku. Ogólnie jednak zawiedziona nie jestem, bo udało nam się napisać dwadzieścia trzy oceny - z mniejszym lub większym wkładem poszczególnych autorek.


Czerwiec 2011
- 19 ocen
- 2 odmowy

Dafne - 4 oceny
Efrim - 2 oceny
Niah - 2 oceny
Carolines - 1 ocena
overtime - 1 ocena
Farba - 1 ocena
Choco_late - 3 oceny
Lady Bathory - 3 oceny
Mademoiselle - 1 ocena
Chochlik - 1 ocena
Illiniza - 0 ocen
Tsuki - 0 ocen

Wspólnie z Choco_late i Lady Bathory wywiązałyśmy się z obowiązku. Efrim też, ponieważ brała urlop. Co się stało z resztą, tego nie wiem. Jak zwykle ktoś musiał nagiąć regulamin, przez co podsumowanie nie wygląda aż tak dobrze. No cóż, ode mnie dodam tylko tyle, że mogło być gorzej, zważywszy na koniec roku szkolnego i wyjazdy...


Lipiec 2011
- 22 oceny
- 4 odmowy

Dafne - 3 oceny
Efrim - 3 oceny
Niah - 2 oceny
Carolines - 0 ocen
overtime - 1 ocena
Farba - 1 ocena
Choco_late - 2 oceny
Lady Bathory - 0 ocen
Chochlik - 6 ocen
Móżdżek - 3 oceny
Baby V. - 0 ocen
Debbie - 1 ocena
Illiniza - 0 ocen
Tsuki - 0 ocen

Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak dobrego wyniku. Z jednej strony wakacje, większa ilość wolnego czasu, z drugiej - wyjazdy, wycieczki, korzystanie z chwil pozbawionych nauki. Bardzo cieszę się osiągnięciem Chochlika. To naprawdę dobry wynik! Nie wywiązały się: Niah, overtime, Farba i Choco_late (Carolines zawieszona, Lady Bathory odeszła, stażystki liczone będą od następnego miesiąca, ponieważ nie dołączyły na początku lipca, ale w trakcie jego trwania). No nic, trudno. I tak jestem zadowolona. Fakt, że Móżdżek zdążyła w krótkim czasie ocenić trzy blogi jest dla mnie dodatkowym pocieszeniem. Trzydziestki chyba nigdy nie pobijemy, ale warto próbować!


Sierpień 2011
- 23 oceny
- 3 odmowy

Dafne - 2 oceny
Efrim - 1 ocena
Carolines - 0 ocen
Niah - 1 ocena
overtime - 0 ocen
Kolendra - 2 oceny
Farba - 0 ocen
Choco_late - 2 oceny
Chochlik - 7 ocen
Móżdżek - 6 ocen
Baby V. - 2 oceny
Illiniza - 0 ocen
Tsuki - 0 ocen

Cóż, jestem dumna z Chochlika i Móżdżek. Wielkie brawa dla dziewczyn! Sama jestem sobą zawiedziona. Pierwszy raz złamałam regulamin. Za dużo się zwaliło. Cóż, szkoda, że brak znaków życia od overtime i Farby. Efrim, Niah  i Baby V. też nie spełniły całkowicie swego obowiązku. Kolendra dopiero dołączyła, toteż jest oczywiście usprawiedliwiona.
Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Obawiam się, że to niekorzystnie wpłynie na działalność ocenialni... Mimo wszystko na tę chwilę cieszę się z uzyskanego wyniku i dużego wkładu dwóch nie tak długo praktykujących oceniających.


Wrzesień 2011
- 25 ocen
- 15 odmów

Dafne - 3 oceny
Efrim - 1 ocena
Kolendra - 2 oceny
Anchesenamon - 1 ocena
Farba - 0 ocen
Choco_late - 4 oceny
Chochlik - 2 oceny
Móżdżek - 9 ocen
Baby V. - 0 ocen
Floinn - 1 ocena
Nanami - 1 ocena
Agrest - 0 ocen
Brooklynne_Acola - 0 ocen
Flamboire - 1 ocena

Móżdżek - niskie pokłony w Twoją stronę. Dzięki Tobie nasz wynik znacznie się podwyższył. Oprócz Ciebie wywiązała się tylko Choco_late (nie licząc mnie). Co jest, dziewczyny? Szkoła, no tak. Mimo wszystko da się zagospodarować trochę czasu. Farbo, u Ciebie najgorzej, bo zero. Stażystki rozumiem, a Baby V. była czasowo nieobecna. Jedna recenzja to też nie to, czego bym oczekiwała. Mam nadzieję, że sytuacja na ocenialni ulegnie poprawie. W przeciwnym razie będę się zamartwiała, nie mówiąc o konieczności wzięcia sprawy w swoje ręce. Reasumując, mam nadzieję, że w październikowym podsumowaniu nie będzie tyle jedynek.


Październik 2011
- 13 ocen
- 3 odmowy

Dafne - 1 ocena
Efrim - 0 ocen
Kolendra - 3 oceny
Anchesenamon - 1 ocena
Choco_late - 0 ocen
Chochlik - 1 ocena
Móżdżek - 1 ocena
Nanami - 2 oceny
Floinn - 0 ocen
Baby V. - 0 ocen
Agrest - 2 oceny
Brooklynne_Accola - 2 oceny

Te zera i jedynki mówią same za siebie, moja gadanina jest tutaj chyba niepotrzebna. Rozumiem, że spadł na nas natłok obowiązków, jednakże ten jeden raz w miesiącu chyba można znaleźć kilka godzin czasu, czyż nie? Jedynie Kolendra dała radę i jestem z niej dumna. Zresztą, uznanie należy się każdemu, kto chociaż tutaj zaglądał. Jak dotąd nasz najgorszy wynik. Żywię głęboką nadzieję, że w listopadzie będą tutaj większe liczby. Chociaż... Zawsze tę nadzieję mam, co widać po moich komentarzach. Chyba powinnam się jej wyzbyć, chociaż nie będę się zawodzić. Tyle ode mnie, każdy sam z sobą się rozliczy.


Listopad 2011
- 12 ocen
- 7 odmów

Dafne - 1 ocena
Efrim - 0 ocen
Kolendra - 4 oceny
Illiniza - 2 oceny
Isabella - 1 ocena
Archia - 0 ocen
Choco_late - 2 oceny
Chochlik - 1 ocena
Móżdżek - 1 ocena
Nanami - 0 ocen
Baby V. - 0 ocen
Floinn - 0 ocen
Agrest - 0 ocen

Wiecie, nie mam ochoty prawić wywodów. Powiem tylko, że pod koniec grudnia lub na początku stycznia dokładniej przyjrzę się każdej oceniającej z kadry. Nie mówiąc o stażystkach, bo w ich przypadku nastąpi to wcześniej. Ja wszystko rozumiem. Ale bez przesady.


Grudzień 2011
- 13 ocen
- 3 odmowy

Dafne - 4 oceny
Efrim - 0 ocen
Kolendra - 0 ocen
Illiniza - 6 ocen
Isabella - 0 ocen
Archia - 0 ocen
Choco_late - 2 oceny
Chochlik - 0 ocen
Nanami - 0 ocen
Cavalla - 1 ocena

Ja nie skomentuję. Ile zer! No ludzie, było tyle wolnego... Do tego weekendy... Czy wyskrobanie choć jednej oceny to tak wielki problem? Wkrótce się zdenerwuję. Illinizo, Tobie szczególnie dziękuję. Choco_late też się spisała. Pytanie do reszty - co z Wami? Cavalla była tymczasowo, a oprócz niej tylko trzy oceniające z kadry pracowały... Wiem, że Efrim i False piszą, ale od innych odzewu brak. No i Archia odeszła. Czekamy na zgłoszenia, rekrutacja otwarta, ale coś czarno to widzę...


Styczeń 2012
- 14 ocen
- 9 odmów

Dafne - 4 oceny
Efrim - 1 ocena
Kolendra - 0 ocen
Illiniza - 7 ocen
Isabella - 0 ocen
Choco_late - 0 ocen
Chochlik - 0 ocen
Nanami - 0 ocen
Drina - 1 ocena
Rainbow - 1 ocena

Illiniza po raz kolejny nas wszystkich ratuje. Efrim się pojawiła, stażystki dodały po ocenie... A co z resztą? Nawet odpisać nie raczycie. Niezmiernie mi z tego powodu przykro. Illiniza nie może pracować za Was wszystkie. Chyba najwyższy czas wziąć się w garść. Nie mam niczego więcej do powiedzenia.


Luty 2012
- 27 blogów ocenionych
- 8 odmów

Dafne - 4 oceny
Efrim - 1 ocena
Illiniza - 5 ocen
Isabella - 0 ocen
Choco_late - 0 ocen
Chochlik - 0 ocen
Nanami - 0 ocen
Drina - 10 ocen
Rainbow - 3 oceny
Mrs Em - 4 oceny

No, no. Przyznam, że to dla mnie miła niespodzianka. Najkrótszy miesiąc w roku, a tu proszę. Jestem dumna z Driny, bo odwaliła kawał dobrej roboty. Illiniza, standardowo, spisała się świetnie. Mrs Em napisała o jedną ocenę więcej niż musiała, a Rainbow akurat się wyrobiła. Efrim opublikowała ocenę raz, ale wierzę, że ta liczba urośnie. Co do zer... Chochlik jest zawieszona, więc wiadome. Nanami usunięta. Isabellę i Choco_late niestety też będę musiała zwolnić, przynajmniej na razie. Brak odzewu, gdyby chociaż napisały... A tak... Żałuję, bardzo. Cóż, jeśli zechcą, wrócą, a ja przyjmę je z otwartymi ramionami. Póki co - dziękuję za aktywność i oby tak dalej!
PS Chyba w związku z tym będę musiała kogoś jeszcze zatrudnić.


Marzec 2012
- 27 blogów ocenionych
- 9 odmów

Dafne - 4 oceny
Efrim - 0 ocen
Illiniza - 5 ocen
Drina - 9 ocen
Rainbow - 3 oceny
Mrs Em - 1 ocen
Untouched - 4 oceny
Rosary - 1 ocena

Drino, Illinizo, Untouched - gratuluję ocenienia większej ilości blogów, niźli zakłada regulamin. Rainbow, Tobie także za zmieszczenie się w wymaganiach. Mrs Em, Rosary - jedna to jednak za mało, zwłaszcza jak na początek pracy na ocenialni. Efrim - co z Tobą, no? Wiem, że sytuację masz niełatwą, ale wyskrobać choć pojedynczą notę to naprawdę nie jest dużo, raptem dwie (góra trzy) godziny. Mam nadzieję, że ta sytuacja ulegnie poprawie.


Kwiecień 2012
- 12 ocen
- 1 odmowa

Dafne - 3 oceny
Efrim - 1 ocena
Illiniza - 0 ocen
Drina - 5 ocen
Rainbow - 0 ocen
Mrs Em - 0 ocen
Untouched - 2 oceny
Rosary - 0 oceny
Nie muszę dużo mówić. Za dużo chwaliłam, za mocno się cieszyłam, że wreszcie to jakoś wygląda. No i proszę. Pełno zer, trochę jedynek i tylko jedna dwójka oraz jedna piątka. Gratuluję dziewczynom, którym chciało się przysiąść do komputera. 

MAJ 2012

- 3 blogi ocenione
- 2 odmowy

Dafne: 0
Efrim: 0
Drina: 2
Rainbow: 0
Mrs Em: 0
Unotuched: 0
Rosary: 0
Agapi: 1

Tak kiepskiego miesiąca Shibuya jeszcze chyba nie miała nigdy. Ile zer, ludzie! Tylko jedna ocena napisana przez Agapi i moje dwie na początku miesiąca… Żadna z nas nie wywiązała się z obowiązku. Illiniza zawieszona, to jasne. Mrs Em wylatuje, nie odzywa się już od długiego czasu. Untouched sama zrezygnowała. Rosary również została zwolniona, Agapi także odeszła. Ekipa została uszczuplona, i to mocno, prosimy więc o zgłoszenia do rekrutacji! A pozostałe dziewczyny… Bierzmy się wszystkie w garść! 


Podsumowanie miesiąca pisała Drina.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz