sobota, 25 maja 2013

Informacja

Okej, kochani, nie ma sensu ukrywać, że jest źle. Jest źle - ocen nie ma w ogóle, część ekipy się wykrusza. Nastąpił teraz bardzo paskudny okres, większość z nas ma sporo zaległości w nauce do nadrobienia, zbliża się zakończenie roku, więc nadganiamy jak możemy i, powiedzmy sobie szczerze, nie mamy w ogóle czasu na pisanie ocen. W związku z tą sytuacją ZAWIESZAMY ocenialnię do połowy czerwca. Kolejki będą do tego czasu zablokowane, a oceniający mają czas na załatwienie wszystkich swoich spraw. Po naszym powrocie zmieni się również szablon, możliwe, że zajdą również zmiany w zakładkach. Miejmy nadzieję, że wówczas wszystko wróci do normy.

Pozdrawiamy -

Załoga Shiibuyi

3 komentarze:

 1. w takim razie już teraz proszę, aby po powrocie ocenialni, podjąć się oceny mojego bloga pomimo możliwego przeterminowania [oszukac-smierc]. W wakacje nie będę mogła publikować, ale bloga nie będzie porzucony.


  Pozdrawiam,
  Nikumu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś się wam nie dziwię... ;) Kolejki macie ogromne, a jak wiadomo, każdy ma też swoje życie i swoje problemy. Napisanie dwóch kiepskich ocen w miesiącu to nie problem. Byle co można wytrzasnąć w godzinkę pomiędzy kawką, a ciachem, ale myślę, że nikt nie chciałby dostać oceny zrobionej na odwal. Jako osoba czekająca na ocenę, to szczerze wolę zaczekać dłużej, aby późnij przeczytać coś, co naprawdę mi pomoże.
  Tak więc życzę powodzenia i oczekuję wielkiego powrotu... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://karny-kaktus.blogspot.com/2013/06/shiibuya-morth-12.html

  OdpowiedzUsuń