wtorek, 2 grudnia 2014

PODSUMOWANIE LISTOPADA 2014

Ocen: 3
Odmów: 0

Oceny napisały: Dafne (1), Mysterious (1) i Ilis Manore  (1)

Witam w naszych szeregach Ilis Manore oraz, jeszcze nieoficjalnie, Ithlinne. 
Tak jak obiecałam, usuwam z listy te oceniające, które nadal się do mnie nie odezwały lub które niczego nie opublikowały od bardzo dawna, bo to po prostu nie ma najmniejszego sensu. Zechcecie wrócić - zapraszam. Nie ma bezczynnego "wiszenia" w zakładce.
Mam nadzieję, że się podniesiemy. Chociaż powtarzam to już od tak dawna...

14 komentarzy:

 1. W związku z informacją o usunięciu oceniających - poproszę w takim razie o usunięcie mnie z kolejki. Chyba że zechce mnie ocenić Ilis Manore - piszę opowiadanie historyczne, ale realia są mało istotne i z mojej strony obejdę się bez ich oceny. Jeśli to za duże wyzwanie, to jednak zrezygnuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napiszę więc do Ilis.

   Usuń
  2. Cześć, Leleth!
   W ciągu dwóch-trzech dni rzucę w takim razie okiem na Twojego bloga i dam Ci odpowiedź co do oceny, dobrze? Teraz, niestety, nie jestem w stanie. Czy mogłabyś poczekać do tego czasu, czy chcesz, abym zdecydowała się jak najszybciej?

   Usuń
  3. Oczywiście, że mogę poczekać, nigdzie mi się nie śpieszy ;). (Planuję lada chwila odrobinę zmienić fabułę bloga, ale nic na tyle znaczącego, żebyś nie mogła patrzeć już teraz ;))

   Usuń
  4. Dostałam wiadomość od Ilis, wiec odpisuję tutaj.
   Jak mówiłam - u mnie tło gra małą rolę, generalnie nie mogę się doczekać na ocenę nigdzie (ocenialnie upadają/oceniające piszą takie rzeczy, że dla zdrowia psychicznego sobie odpuszczam/mało kto ocenia opowiadania historyczne), dlatego tęsknię za jakąś opinią niekoniecznie dotyczącą już tych kwestii, ale bohaterów, ich zachowania, spójności fabuły, wydarzeń etc.; tło to tylko jeden i nie najważniejszy element, ale powtarzam - przecież ani siłą nie zmuszę do oceny, ani tego nie chcę robić. Rozumiem, jeśli nie chcesz się za to brać ;).
   Maila nie mam podanego, bo jakkolwiek sporo prywatności odsłaniam w internecie, przed tym jakoś się wzdragam. Inne kanały mi wystarczają.
   Po drugie ja też nie wiem, dlaczego mój blog wpisano do kolejki Mysterious, skoro a) wyraźnie zaznaczyłam, że interesuje mnie ocena Ilis albo wcale, b) chyba wszyscy widzieli tę wymianę zdań, gdzie ustaliłyśmy, żeby parę dni poczekać z robieniem z nim cokolwiek. Proszę o usunięcie mnie z kolejki.

   Usuń
  5. Nie zauważyłam, że to ten blog, o którym tu mowa i przeniosłam go, skoro ktoś go wybrał. Nie wiem, dlaczego wybór Mysterious padł na Twoją stronę. Cofnę to oczywiście, tylko pytanie czy Ilis zdecydowała się na ocenę, czy też nie?

   Usuń
  6. Ilis chyba to przerosło :).
   Ja też nie wiem, skoro w jej zakładce też jest napisane, że nie ocenia opowiadań historycznych...

   Usuń
  7. Dziwne. Na razie cofnęłam, wrzuciłam z powrotem do wk i wysłałam maila do Mysterious.

   Usuń
  8. Wyrzuć w ogóle, teraz nie widzę nikogo, kto by mógł mnie ocenić. W razie czego ewentualnie zgłoszę ponownie.

   Usuń
  9. W porządku. W takim wypadku oczywiście bez kolejki.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  10. Nie zauważyłam, że blog http://ellie-z-tanglewood.blogspot.com/ jest Leleth. Do tej pory nie czytałam powyższej wymiany zdań, bo nie zawsze mam czas zerkać na każdy komentarz. Zrobiło się małe zamieszanie, więc przepraszam za mój błąd.

   Usuń
 2. Szkoda, że trzeba było usunąć tyle oceniających, ale rozumiem Cię, jeśli nie dawały żadnego znaku od dłuższego czasu. Może w tym miesiącu będzie lepiej? Zobaczymy. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubolewam nad tym, ale niestety, nic nie mogę na to poradzić.

   Usuń