niedziela, 24 lutego 2013

[155] Odmowa: http://sara-w-krainie-rzeczywistosci.blogspot.com/


Autorka: ?
Oceniająca: Dafne

Blog jest zawieszony. Szkoda.

19 komentarzy:

 1. Nie mogę pojąć czemu, ale szata graficzna tego bloga w jakiś dziwny sposób mnie przeraża.
  Jednak jego autorka nazywa się Diana, a nie znak zapytania. Wystarczy zajrzeć dwie czy trzy notki wstecz.
  Całuję rączki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że nie nazywa się ?, ale nie mogłam znaleźć jej nicku. Dziękuję, poprawię.

   Usuń
 2. Serio, tak ma wyglądac szablon Shiibuyi? Jesteście pewne, że jest on odpowiedni. Kojarzy mi się z poradnikiem-pisarki...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, to takie niemiłe, wrzucać różowo-fioletowy szablon, kiedy ma się mężczyznę na stażu. :'c
   A tak na serio, trochę kiczem i starymi, onetowymi szabloniarniami to śmierdzi. Takim "wklej" i "wygumkuj". Wieje może i wiosną, ale chyba nie w tą stronę, co powinno. A czcionka jest do rozczytania chyba dla tych, którzy wiedzą, co jest napisane na nagłówku. Musiałem mocno nagimnastykować oko, żeby dojrzeć znak zapytania. Ale skoro już dojrzałem, zadam nurtujące mnie pytanie: czemu po nim stoi jeszcze kropka?

   Usuń
  2. Jedną z wielu rzeczy, które denerwują mnie w szablonach, tuż obok zegarków, schodów i kluczy, są FILIŻANKI. A pożeracz skarpetek dobrze mówi - róż i fiolet, gdy mężczyzna na stażu? Ojć, coś bym się na miejscu mortha obraziła. ;>

   A tak właściwie, morth, mnie też skojarzył się z poradnikiem-pisarki. Zupełnie nie wiem, dlaczego. :)

   Usuń
  3. Kiedy ostatni raz sprawdzałam, to na stażu było nawet dwóch mężczyzn. :]

   Drina

   Usuń
  4. Bez kitu, tam jest po znaku zapytania kropka. Jest coś takiego, jak encyklopedia Shiibuyi, my wszyscy wytykamy interpunkcje, błędy logiczne, przejęzyczenia i ortografy, tymczasem sami mamy błąd... Klops.
   Zbyt pastelowo mi tutaj. Niezbyt trafnie. Już nawet nie chodzi o to, że jest dwóch facetów na stażu (piszę tę ocenę, piszę!), raczej o to, że ten szablon kompletnie mi nie pasuje. Ale może ja się nie znam...

   Usuń
  5. PS Itlina, cóż... Pozostaje mi to skomentować drobnym uśmiechem. ;)

   Usuń
 3. Nie chcę nikogo urazić, ale szablon jest... tamten był zdecydowanie ładniejszy.:x

  OdpowiedzUsuń
 4. Wysłałam maila dotyczącego rekrutacji.
  Pozdrawiam,
  Itlina ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Znajdę jeszcze parę powodów, dla których ten szablon i jego dodatki jest dziwny. Po pierwsze, na prawo jest dziwne KLIK, które przenosi do opowiadania. To faktycznie jest istotne. Po drugie, księga zgłoszeń powinna być wyżej. Po trzecie, rozwijane menu jest trochę nie poręczne (to u góry). Po czwarte, archiwum jest wyżej, niż to, kto ocenia i gdzie mogą ocenić. Po piąte, zamiast ogłoszeń i urlopów znajduję "Paparampam" czy coś takiego i "Bajabongo". Podsumowując motywy kwiatowe i całą tą, wypływającą w dodatku, przesadną kobiecość pytam, biorąc pod uwagę tylko te techniczne aspekty - serio...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kobiecość kobiecością - kobiecość faaajna rzecz, jakby Ci wrzuciły naprawdę kobiecy szablon, to byś nie skomlał, że kobiecy, zapewniam Cię ;) - ale to jest kiczowate.
   O jakim KLIKU mówisz, bo się chyba już pogubiłem i go nie widzę?
   Rozwijane menu może nie jest nieporęczne, ale w pierwszej chwili człowiek nie wie, czy ma danej rzeczy szukać w zakładce "dla zainteresowanych" czy "dla zgłaszających się". Bo czy i zgłaszający się nie jest osobą zainteresowaną? No i pozostaje pytanie - zainteresowani czym?
   Zostawiam tylko jedną, drobną uwagę bardziej techniczną - nieporęczny. Nie z przymiotnikami piszemy razem. No i podsumowujesz (czyli bierzesz pod uwagę) te kwiatowe motywy czy tylko stronę techniczną? Chyba się zgubiłem w ostatnim zdaniu.

   Usuń
  2. Klik jest nad "znajdz", prawie że na końcu.
   Hm, napisałem oddzielnie? U. To wybacz ;D

   mówiłem o technicznych kwestiach, więc o nich myślałem. Natomiast kwiatowe motywy... No to już inna inszość.

   Usuń
 6. A mi tam nawet nie chodzi o te wszystkie układy, że to jest wyżej, a tamto niżej. Mi chodzi tylko o wygląd szablonu! Jeżeli już miało być wiosennie, to ja bym po pierwsze postawiła na zupełnie inne kolory, nagłówek mi się zupełnie nie podoba! Jest mdły po prostu. Wolę jak grafika ma w sobie więcej kontrastu! Poza tym, jak już są takie pastelowe kolorki, to ich delikatność całkowicie burzy ciemne, wyraźne obramowanie kolumn. Szablon do wymiany jak nic!
  I w ogóle, czemu te wszystkie szablonu robią się takie... sztampowe? Na każdym praktycznie te same motywy, kobietka jakaś, dużo kwiatów, jakieś filiżanki, schody, zegarki... Tylko dla mnie te szablony są nudne?

  P.S Piszę tę cholerną ocenę, w weekend się pojawi.
  p.S2 Jak same szablonu nie zmienicie, to ja Wam jakiś wykombinuję (chociażby na chwilę). :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Już już, nie kłócić się, macie ten stary.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kłócimy się.
   Wymieniamy poglądy. Błąd w "znajdz" jest. Ż i ziet? ;D

   Usuń
  2. No właśnie, Dafne, nie kłócimy się :))

   Usuń
  3. Gdzie tu jest kłótnia? O.o
   Całuję rączki.

   Usuń
  4. To była celowa hiperbola.

   Usuń