środa, 1 października 2014

PODSUMOWANIE WRZEŚNIA 2014

Ocen:
Odmów: 4

Co tu dużo pisać? Napisałam jedną ocenę i trzy odmowy, Aithnne opublikowała jedną odmowę. Tak poza tym - cisza, cisza i jeszcze raz cisza. Nie jestem zadowolona, bo trudno w takiej sytuacji być zadowoloną, od jakichś trzech miesięcy mamy tendencję spadkową. Byłam już zmuszona zamknąć zgłoszenia. Czyżbym musiała zamknąć również ocenialnię?


12 komentarzy:

 1. Zawsze możesz wykopać tych oceniających, którzy nic nie robią. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To trochę trudne, żeby określić, kto faktycznie nic nie robi, a kto akurat ma trudniejszy okres... Bo wiem, że niektórzy piszą oceny, ale mozolnie im to idzie... Zresztą, to też niewiele zmieni, nadal będą niskie wyniki.

   Usuń
 2. Nie jesteśmy jedyną ocenialnią w takiej sytuacji. Wystarczy zebrać w sobie trochę sił i czasu, a te dwie oceny na pewno każda napisze. Mam nadzieję, że nie dojdzie do zamknięcia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, ale z drugiej strony szkoda trochę, że niektórzy jakby wsiąkli w ziemię. O.o Wiem, że pracowali nad ocenami, ale czy pracują nadal? Potrzebujemy wspólnych działań...

   Usuń
  2. Chyba nam tego brakuje. Tych wspólnych działań. Praktycznie się nie znamy, więc nie możemy tworzyć spójnego zespołu, a szkoda.

   Usuń
  3. Co ja poradzę? Mamy forum, a regularnie wchodzę na nie chyba tylko ja...

   Usuń
  4. Nie, bo ja też. x) Codziennie wieczorem, bo późno do domu wracam.

   Usuń
 3. To równie dobrze możemy pisać na Fb albo na mailu XD

  OdpowiedzUsuń