piątek, 2 stycznia 2015

PODSUMOWANIE GRUDNIA 2014 + [edit] wraca Skoiastel

Ocen: 2 (Ithlinne i Dafne)
Odmów: 9 (Dafne)


Smutno mi, kiedy patrzę, że upadamy i nie umiem tego powstrzymać. Nie wiem, czy w czwórkę damy radę, potrzebujemy nowej porcji energii ze strony osób, które nie zrezygnują po miesiącu. Nie chcę być złowróżbna, bo wiem, że niektórzy się starają, inni kibicują, ale...


EDIT: [SKOIASTEL] 
Nowy szablon bloga już działa! Jeśli znajdziecie gdzieś błędy lub macie wskazówki - proszę o informację, bo to mój pierwszy szablon w życiu.

A tak w ogóle to siemano! :) Dawno mnie tu nie było ze wzlędu na przerwę techniczną, podróż osobistą i inne sprawy prywatne. Wszystko zawaliło mi się na głowę, ale cieszę się dziś niezmiernie, że mogę Was wszystkich poinformować o moim powrocie. Moja podstrona została zaktualizowana, to samo stało się z kolejką.

Dziękuję Dafne, że przyjęła mnie z powrotem pod swoje skrzydła. Witam nowe Stażystki i liczę na owocną współpracę, a także przepraszam tych, z którymi nie zdążyłam się pożegnać, w szczególności z  Driną, Eucliwood Hellscythe-senpai, Mademoiselle i Kotem. 

Pragnę zauważyć, że wraz ze zmienionym szablonem, zredagowałam również podstronę o Wyróżnionych Oceniających. I to właściwie tyle, co mam dziś do przekazania :)I jeszcze jedna UWAGA do wszystkich oceniających. W TRAKCIE PUBLIKACJI POSTU przyjmijcie parametry "Arial" wielkość "normalna" (opcja wybierana w edytorze - tT ), aby uniknąć sytuacji, jakie pojawiały się do tej pory, że każdy publikuje sobie w ulubionej czcionce, a na blogu panuje zamieszanie. Najlepiej przed ostateczną publikacją zaznaczyć cały tekst, najpierw ustawić czcionkę "mała", potem od razu "normalna" i dopiero kliknąć "PUBLIKUJ". Nie wiem, jak to działa, ale ostatnio odkryłam, że taki zabieg wyklucza problemy z odstępami, wcięciami i innymi drażniącymi elementami tego pokroju.

9 komentarzy:

 1. Mogę wiedzieć, czym różni się ocena szablonowa od nieszablonowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Ocena szablonowa pisana jest według ściśle ustalonych kryteriów, a końcowa ocena zależy od punktacji (patrz: menu, Kryteria i punktacja). W ocenie nieszablonowej oceniający bierze pod uwagę przede wszystkim treść oraz poprawność, bez wyszczególniania w ocenie żadnych podpunktów, a ocenę wystawia według własnych odczuć (bez punktacji). W razie dalszych wątpliwości polecam zajrzeć w oceny Driny (etykiety), tam na pewno znajdziesz przykładowe oceny nieszablonowe.

   Usuń
 2. Czyli w ocenie szablonowej mówi się o tym samym, co w nieszablonowej, ale bez punktów i kryteriów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszak mówię, że tutaj ocenie podlega treść i poprawność. Inne rzeczy to już tylko kwestia oceniającego, z reguły tego typu uwagi nie mają żadnego odbicia w końcowej ocenie, mówi się o nich, jeśli ma się jakieś ważne rady lub sugestie. Chyba nie jestem dobrą osobą do tłumaczenia tego, ponieważ sama w takich ocenach czuję się gorzej i ich nie piszę.

   Usuń
 3. Niestety nie wiem czy bede prowadzic tego bloga, dlatego rezynuje z oceny.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielka szkoda, ale rozumiem, dziękuję. W razie czego - zapraszam z powrotem do mojej kolejki.

   Usuń
 4. Hej, dotrwajcie do maja, to potem pomogę xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę to coś zmienia? Dziwna sprawa.
  Witam jeszcze raz. ^^

  OdpowiedzUsuń