sobota, 9 czerwca 2012

Witamy na BLOGSPOCIE!

Przeniosłyśmy się z Onetu (KLIK) na portal BLOGSPOT. Ta zmiana na pewno wyjdzie nam na dobre. Ocenialnia jednak nieco podupadła przez problemy z poprzednim serwisem, dlatego potrzebujemy nowych oceniających. Zapraszamy do zakładki REKRUTACJA. Wrócimy do oceniania, gdy zbierzemy załogę i uzupełnimy brakujące podstrony.

System oceniania pozostaje niezmienny, zmianie ulegnie jednak system numeracji postów. Na ONECIE oceniliśmy 529 blogów oraz wystawiliśmy 112 odmów. Odmowy i oceny były tam numerowane jednym ciągiem, co daje wynik 641 notek. Od tej pory jednak notki z ocenami numerowane będą od numerka 530, a odmowy od 113.

Pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim, którzy nadal z nami są!

34 komentarze:

 1. Życzę w takim razie powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga c:

  OdpowiedzUsuń
 2. kurwa, dafne, weź się ogarnij. Ludzi za obcojęzyczne adresy krytykujesz i po nich jedziesz, a sama nie lepsza. Trochę konsekwencji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla ścisłości, Olimpianis nie pochodzi z żadnego języka, bowiem takowego słowa nie ma po prostu. Może brzmieć podobnie do greckiego "Olympianis", ale to nie jest jednak to samo! Zatem gdzie tu obcojęzyczny adres, pytam? Pokaż mi tłumaczenie naszego, proszę, a uznam Twoją wypowiedź za prawdziwą - jednak tylko wtedy, jeśli poprzesz ją racjonalnym argumentem. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie życzę sobie wulgaryzmów na tej stronie. Dokładnie, to nie jest zagraniczny adres. Wymyśliłyśmy go wspólnie i z żadnego języka nie pochodzi. Poza tym po nikim "nie jadę", jak to bardzo ładnie (i poprawnie) określiłeś/aś. Ja tylko wyrażam swoje zdanie. Komuś może nie pasować to, co ja robię, trudno. To jednak nie powód to żadnych przekleństw czy wyzwisk.
  Poza tym gratuluję odwagi i podpisania się własnym nickiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak nie mam własnego nicka, bo się w blogosferze z reguły nie udzielam, to niby jak się mam podpisać? Imieniem i nazwiskiem?
  A że ty sobie czegoś nie życzysz to naprawdę, dużo może zdziałać.

  OdpowiedzUsuń
 6. No proszę, nie udzielasz się, a znasz moje oceny i bloga, ciekawe.
  Po prostu obowiązują tu pewne zasady kultury, jak wszędzie. Jeśli chcesz, by Ci zasypywano ewentualną stronę przekleństwami, to w porządku, mnie ku temu nie ciągnie.
  Nie mam zamiaru dyskutować. Żegnam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Znajduję się w wolnej kolejce i chciałabym zrezygnować z oceny.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dafne, kliknij w jej nick :D Już usunęłam z kolejki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale ja jestem inteligentna...

  OdpowiedzUsuń
 10. no to kiedy pierwsza ocena? :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak nam dojdzie do kadry choć z parę osób. No, dwie co najmniej...

  OdpowiedzUsuń
 12. Mam pytanko: jestem pierwsza w kolejce u Dafne, mogę zmienić szablon bloga?

  OdpowiedzUsuń
 13. Najprawdopodobniej i tak zostaniesz przeniesiona do Nanami, bo nie mogę się nijak zabrać z za ocenę akurat tego bloga. Możesz.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dafne, tak, akcja dzieje się w międzywojniu. Wydaje mi się jednak, że załatwiałam to już na shibuyi osobiście i się zgodziłaś. Ale na sto procent nie pamiętam.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. Hmmm, w takim razie właściwie prosiłabym o rezygnację z oceny. Nie chcę nikogo zmuszać, bo rzeczywiście ocena może być nieobiektywna, a czekać też mi się nie widzi. Jak trochę zwolnicie kolejkę to się pojawię. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 16. No to czekamy na pierwszą ocenę na nowym portalu :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Do Dafne:
  Hej, tu Ura Omote z www.tchnienie-nadziei.blogspot.com Pytasz, czy mój aktualny blog ma być oceniony. Kiedy się przeniosłam, zostawiłam Wam gdzieś na Shibuyi wiadomość, że proszę o usunięcie z kolejki, gdyż nie spełniam regulaminu. Ale skoro teraz oceniacie też blogspot, to prosiłabym jednak o tą ocenę, jeśli to możliwe.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja też czekam. Chętnie bym już aktywowała, ale najpierw muszę kogoś w końcu przyjąć. ;)
  W takim razie ocenię bloga.

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam.
  Chciałabym poinformować, że zawieszam bloga, czyli rezygnuję z oceny.
  Bardzo przepraszam za zamieszanie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Jeej, przepraszam, z tego wszystkiego nie podałam adresu bloga.
  www.hsitory-of-victory.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Kurczę, to bardzo przepraszam. W sumie, to (mimo że się nad tym zastanawiałam przez jakiś czas) sama nie wiem, czy dobrze zrobiłam z tym zawieszaniem bloga...
  Można wiedzieć jaką ocenę bym otrzymała gdybym nie zawiesiła?

  OdpowiedzUsuń
 22. Zrób jak uważasz. Możesz opublikować, na pewno przeczytam i skomentuję, a jeśli nie chcesz, to trudno.

  OdpowiedzUsuń
 23. W takim razie czkam na wszystkie Twoje rady. ;)

  OdpowiedzUsuń
 24. Nie miałam zielonego pojęcia jak ci się wpisać Nova :) Przepraszam cię bardzo jeśli tutaj nie powinnam... Trochę gubię się w blogspot'cie. A taaakk... właściwie to zaczynam tak niestosownie, ale to ja Efria z bloga Śnić marzeniami. Chciałam ci tylko przekazać, że mimo, iż czekałam na Chochlika to nie będę marnować twojej pracy xD Przebrnąć przez mój naprawdę głupi blog to trzeba mieć talent xD I to bardzo wielki :P No i jeszcze poprawić z dwa tysiące błędów! Nie, nie, nie kochana twój trud nie może pójść na marne :) Możesz śmiało wrzucić tą ocenę na ocenialnię, nie pogniewam się ;) Chociaż przyznać muszę, że trzymam kciuki abym zdała na to trzy przynajmniej! >< xD
  A tak przy okazji przeczytałam twój opis i nie powiem spodobał mi się bardzo :3 I jeszcze... skądś kojarzę twój nick... Dawno nie było mnie w świecie blogerów, ale utkwił mi w pamięci :3 A właśnie! W regulaminie było napisane, że bloga, którego notki nie były dodawane dłużej niż trzy miesiące temu chyba się nie ocenia... Ja miałam bardzo duża przerwę przez egzaminy gimnazjalne i wystawianie ocen. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie będzie o brane pod uwagę :3

  PS: Ja też uwielbiam pisać dłuuugie komentarze xD

  OdpowiedzUsuń
 25. Nova już napisała (świetną, nawiasem mówiąc) ocenę próbną Twojego bloga i mimo to zrobimy wyjątek w tym punkcie regulaminu. Uważam, że zdecydowanie tak duży wkład pracy nie powinien się zmarnować. ;)

  OdpowiedzUsuń
 26. Dziękuję :) Trochę zaczynałam się martwić, ale taka już ma natura. Mój nick pojawiał się i pojawia w rożnych miejscach, więc wszystko jest prawdopodobne. Może akurat widziałaś go na jakimś bleachowym blogu lub w katalogu.
  Dafne, poczułam się tak jakoś niezręcznie ^.^" W każdym razie ważne, że blog wrócił do życia.
  Nareszcie wszyscy mają wakacje, więc istnieje szansa na koniec blogowego zastoju.

  OdpowiedzUsuń
 27. Niezręcznie ponieważ? Nie ma powodu. :)

  OdpowiedzUsuń
 28. No to ja czekam tylko na ocenę :) Dafne, ja też uważam, że wkład (okaże się jaki xD) nie może się zmarnować ;) A Nova... chyba czytałam twojego bloga :) Byłam jedną chyba z pierwszych blogów które czytałam zanim założyłam jakiegokolwiek bloga xD

  Efria

  OdpowiedzUsuń
 29. Dafne, dobrze, uznajmy, że nie ma powodu :) Zobaczymy jeszcze, jak to wyjdzie.
  Mojego bloga? Mam nadzieję, że to nie był jeden z tych początkowych. Jakoś nie chcę do tego wracać :D

  OdpowiedzUsuń
 30. xD nie pamiętam.. to było z półtora roku temu :3 Ale zapadł mi twój nick do głowy, bo tak nazywał się jedna maskotka z Bleach <3 Kochałam Novę przez jakiś czas xD Dlaczego nie chcesz wracać? xD Czasy kiedy każdy z nas zaczynał swojego pierwszego bloga są najlepsze xD

  Efria

  OdpowiedzUsuń
 31. Ta maskotka nie nazywała się czasem Noba? ^^" Mój pierwszy blog wspominam nawet dobrze, to była wymyślona przeze mnie historia. Kolejna również, ale kiedy wzięłam się za fan fiction, to wszystko zaczęło się sypać i wolę do tego nie wracać :)

  OdpowiedzUsuń
 32. ^^, mój błąd, ale zawsze cię przez nią kojarzyłam xD Szczerze to nie pamiętam jej :) Gdybym miała powiedzieć teraz coś o twoim blogu to mam pustkę w głowie ;3 Próbowałam teraz szukać go, ale chyba go skasowałaś, albo ja jestem ciapa i nic nie umiem znaleźć xD Najprawdopodobniej to drugie xD Mam takie pytanie... zapomniałam je wcześniej napisać ;3 Ale kiedy ukaże się moja ocena?

  OdpowiedzUsuń
 33. Ja wyjaśnię. Dziś lub jutro ruszamy. Kończę już ocenę wstępną. Potem będzie można publikować własne (dzień po mojej, bo dodam notatkę). :)

  OdpowiedzUsuń