niedziela, 2 marca 2014

PODSUMOWANIE LUTEGO 2014


Ocen: 4
Odmów: 0

Dafne - 1 ocena
Gnome - 1 ocena
Skoiastel - 2 oceny

Nie, nie jestem zadowolona. Nie, nie jest dobrze. Ale cóż, trzeba jakoś żyć dalej. Wierzę, że będzie lepiej, co za chwilę ukażę w małym podsumowaniu działań  ocenialni. Tylko jeden punkt jest negatywny, mogło być gorzej!
1. Został zmieniony Regulamin (skrócenie, skonkretyzowanie).
2. Odeszła od nas GeminiGirl.
3. Mademoiselle dołączyła do Załogi jako Wolny Strzelec.
4. Dostaliśmy kilka zgłoszeń w ramach Rekrutacji. Aktualnie są one weryfikowane.

MUSI być lepiej. MUSI. 
Niestety, ale w marcu będę dość zabiegana. Czekają mnie wyjazdy, w tym jeden trzydniowy. A teraz... Cóż, nadal żyję koncertem Fokusa. :) I muszę Was przeprosić, bo ocena jest już prawie napisana, ale przez ten właśnie koncert nie dałam rady jej skończyć. Spróbuję rzucić się z powrotem w wir oceniania i wrócić do normalności.
Ściskam. :*

Do podstrony z podsumowaniami trafia skrócona wersja notki.

8 komentarzy:

 1. Ha, nie popisałam się ;/ bardzo mi to nie pasuje, ale no nic, trzeba zakasać rękawy i znaleźć więcej czasu. Podporą myśl, że ktoś może do nas dołączy :)

  Ps. na forum trzeba też będzie zredagować regulamin. nie opłaca mi się tworzyć po to wątku, więc piszę tu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na forum zredagować regulamin? Tzn?

   Usuń
  2. no bo jest stara wersja z 27punktami na naszym forum, trzeba wkleić poprawioną :)

   Usuń
  3. Tak się żem zastanawiała, czy to o to chodzi ;D

   Usuń
 2. PS.2 Dafniak, gdzie byłaś na Fokusie? Ja trzy razy byłam na jego koncercie i ani razu mnie nie zawiódł, raz nawet usłyszałam "Czas cz.1", to był szok, bo nikt nie podejrzewał go o nawijanie takich staroci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już Cię lubię :D
  W klubie gdzieś w Wielkopolsce, co by nie zdradzać swojego miejsca zamieszkania. Ło, na tym koncercie nawijał nawet "Powierzchnie tnące", także wiesz. :D Ale nawijał też "6ścian", "Desperados", "VIP" itp., także... :D Żałowałam, że nie zarapował "Lamentu" albo "Listy", ale jestem mu to w stanie wybaczyć, mnie też nie zawiódł. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo chciałam być w Katowicach na "pożegnalnym", kiedy kręcili sceny do filmu, ale nie załapałam się na miejsca i przez miesiąc chodziłam pogrążona w apatii... ach ;] też bym żałowała "Lamentu", uwielbiam ten kawałek.

   Usuń
  2. Wszystkie są epickie, amen.

   Usuń